REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
