REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: title
nl: titel

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: description
nl: beschrijving

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Asc
nl: Oplopend
