REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: description
pl: opis

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Asc
pl: Rosnąco
