REST OAI-PMH (2.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
