REST OAI-PMH (2.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Asc
el: Αύξ
