REST OAI-PMH (2.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
