REST OAI-PMH (2.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: title
pt: título

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: Configuration
pt: Configuração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Rebuild
pt: Reconstruir

en: About
pt: Sobre
