REST OAI-PMH (2.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
