REST OAI-PMH (2.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: title
ca: títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Configuration
ca: Configuració

en: description
ca: descripció

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat
