REST OAI-PMH (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
