REST OAI-PMH (2.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Asc
eo: kreske
