REST OAI-PMH (2.0.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: title
es: título

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Configuration
es: Configuración

en: description
es: descripción

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
