REST OAI-PMH (2.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Asc
eu: Goraka
