REST OAI-PMH (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
