REST OAI-PMH (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: title
uk: назва

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: description
uk: опис

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Asc
uk: Зрост
