REST OAI-PMH (2.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: title
be: назва

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Entity type
be: Тып сутнасці
