REST OAI-PMH (2.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
