REST OAI-PMH (2.0.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: title
da: titel

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: description
da: beskrivelse

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Entity type
da: Entity-type

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Asc
da: Stigende
