REST OAI-PMH (2.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
