REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Node
de: Beitrag

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp
