REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Node
es: Nodo

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
