REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Node
et: Postitus

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
