REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Node
pl: Węzeł

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji
