REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Node
fr: Nœud

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité
