REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Node
uk: Матеріал

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності
