REST Password Request (2.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Custom
pl: Własne

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika %name wysłano na adres %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
pl: Dalsze instrukcje zostały wysłane na Twój adres e-mail.
