REST Password Request (2.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Custom
nl: Aangepast

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
nl: Nadere instructies zijn naar uw e-mailadres gestuurd.
