REST Password Request (8.1.10) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
de: Ein neues Passwort für %name wurde an %email versendet.

en: Further instructions have been sent to your email address.
de: Weitere Anweisungen wurden an Ihre E-Mail-Adresse versandt.
