REST Password Request (8.1.11) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Custom
et: Kohandatud

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
et: Täiendavad juhendid on saadetud sinu e-posti aadressile.
