REST Password Request (8.1.11) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Custom
hu: Egyéni

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hu: A jelszó átállításával kapcsolatos tudnivalókat a rendszer elküldte %name részére, %email címre.

en: Further instructions have been sent to your email address.
hu: A megadott e-mail címre a további útmutatás elküldve.
