REST Password Request (8.1.11) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Custom
ja: カスタム

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ja: %name (%email) さんにパスワード初期化用の案内メールが送信されました。

en: Further instructions have been sent to your email address.
ja: あなたのメールアドレスに案内を送信しました。
