REST Password Request (8.1.11) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Custom
ru: Собственная

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ru: Инструкции по сбросу пароля были отправлены пользователю %name по адресу %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
ru: Дальнейшие инструкции были отправлены на ваш email-адрес.
