REST Password Request (8.1.11) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Custom
sv: Anpassad

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sv: Instruktioner för att återställa lösenord skickat till %name (%email).

en: Further instructions have been sent to your email address.
sv: Ytterligare instruktioner har skickats till din e-postadress.
