REST Password Request (8.1.11) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Custom
uk: Власний

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Вказівки щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
uk: Подальші вказівки були надіслані на вашу електронну адресу.
