REST Password Request (8.1.12) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ca: Les instruccions per a la inicialització de la contrasenya s'han enviat a %name a %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
ca: S'han enviat més instruccions a la vostra adreça de correu electrònic.
