REST Password Request (8.1.12) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pt: As instruções de reinício de senha foram enviada para %name através de %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
pt: Mais instruções foram enviadas para seu endereço de e-mail.
