REST Password Request (8.1.16) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Custom
sk: Vlastná

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sk: Inštrukcie pre znovunastavenie hesla pre %name boli odoslané na %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
sk: Ďalšie inštrukcie boli zaslané na vašu emailovú adresu.
