REST Password Request (8.1.17) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Subject
no: Emne

en: Custom
no: Tilpasset

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
no: Instruksjoner om nullstilling av passordet sendt til %name på %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
no: Videre instruksjoner har blitt sendt til din epostadresse.
