REST Password Request (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Custom
ro: Personalizat

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ro: Instrucțiunile de schimbare a parolei au fost trimise spre %name la adresa %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
ro: Instrucțiuni suplimentare au fost trimise la adresa dumneavoastră de email.
