REST Password Request (8.1.20) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Custom
cs: Vlastní

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
cs: Instrukce k nastavení hesla pro %name odeslány na %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
cs: Další instrukce byly zaslány na vaši e-mailovou adresu.
