REST Password Request (8.1.20) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Custom
da: Tilpasset

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
da: Instruktioner om nulstilling af adgangskode sendt til %name på %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
da: Yderligere instruktioner er sendt til din e-mail-adresse.
