REST Password Request (8.1.20) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Custom
fi: Oma

en: Token length
fi: Merkin pituus

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fi: Salasanan uusimisohjeet lähetetty käyttäjälle %name osoitteeseen %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
fi: Sähköpostiisi on lähetetty lisäohjeita.
