REST Register User with Email Verification (3.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Custom
tr: Özel

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri %name için %email adresine postalandı.

en: About
tr: Hakkında
