REST Register User with Email Verification (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Custom
cs: Vlastní

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
cs: Instrukce k nastavení hesla pro %name odeslány na %email.

en: About
cs: Popis
