REST Register User with Email Verification (8.x-1.11) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
gl: Enviáronse instrucións para establecer un novo contrasinal a %name en %email.

en: About
gl: Información
