REST Register User with Email Verification (8.x-1.12) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Custom
ar: مخصّص

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ar: تم إرسال تعليمات إعادة ضبط كلمة المرور إلى %name على البريد %email.

en: About
ar: حول
