REST Register User with Email Verification (8.x-1.12) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Custom
ja: カスタム

en: Create account
ja: アカウントを作る

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ja: %name (%email) さんにパスワード初期化用の案内メールが送信されました。

en: About
ja: アバウト

en: Further instructions have been sent to your email address.
ja: あなたのメールアドレスに案内を送信しました。
