REST Register User with Email Verification (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sq: Instruksionet për ricaktimin e fjalëkalimit u nisën tek %name me anë të %email.

en: About
sq: Informacione
