REST Register User with Email Verification (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
az: Parol sıfırlama təlimatları %email ünvanında %name ünvanına göndərildi.

en: About
az: Haqqında
