REST Register User with Email Verification (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
be: Інструкцыі па змене пароля дасланыя карыстальніку %name на %email.

en: About
be: Аб
